Hakkımızda

İki ruh öküzünün hikayesi. (Ruh öküzünü bul ve yola çık :))

Biz Kimiz ?

Biz birbirimizin varlığından bile haberdar değilken, hiç beklemediğimiz anda beklemediğimiz yerde yolları kesişen iki mö’yüz. Hayallerimizi birlikte gerçekleştirmek ve bunları ilham vermesi için başka insanlarla paylaşmak istedik. Hayallerimizi, sevdiğimiz şeyleri yaparak paylaşmak hem de bir anı defteri oluşturmak istedik, bizi anlatan bir defter. Kendimize Mrs. Mö , Mr. Mö (Burada Mr. Mö’yü başa yazmış Mrs. Mö ben en başa aldım. Çünkü o herşeyden önce gelir :gözünden kalp çıkan emoji:) ) dememizin sebebi …… (ilerleyen zamanlarda yazacağız). Bu yüzden ilk olarak sevdiğimiz şeylerden başladık yemek yapmak, bizim gözümüzden fotoğraflar, gezilecek yerler, ipuçları, hayata dair bilgiler, yaptığımız işlere dair bilgiler…….

Mrs. Mö Kimdir ?

Yemekleri, gezmeyi, kitap okumayı, güzel manzaraları resmetmeyi, güzel bakmayı seven biridir. Sevimli, tatlı, neşeli, gülümseyen bakışlı tatlı biridir kendisi 🙂 Onu hayal kırıklıklarımın, umutsuzluklarımın, ümitsizliklerimin ortasında iken buldum. Evet ben buldum. Zor ama buldum. Çok güzel yemekler yapıyor. Çok hızlı hazırlanıyor en sevdiğim yönlerinden biride bu 🙂 Hadi hava almaya gidelim dedim mi 15 dk’da hazırlanmış ve termosa çayları doldurmuş meşhur bardaklarınıda çantasına katıp gelmiş buluyorum.

Hakkımızda 1 – whatsapp image 2020 05 10 at 16 34 56

Daha yazacak çok şey var şimdilik burası boş kalmasın diye bir de hakkımızda, bizim kim olduğumuza dair fikir olsun diye yazdık sorularınız geldikçe sık sorulanlar şeklinde cevaplarını da ekleyeceğiz .Merak ettiğiniz her soruyu bekliyoruz . . .

Yazan : MR. MÖ

Mr. Mö Kimdir ?

Hayattan zevk almayı bilen, müziği, yemeği, merhametli, hiç kimsenin bilmediği yerleri keşfetmeyi seven biridir. Bir şeyler yapmak için başkalarına ihtiyaç duymaz ( burası benden önceydi tabi 🙂 artık bensiz yemek yemek bile istemiyor ) Herkesin sevdiği klasik şeyleri asla sevmez her zaman kendine özgü tarzı, yaşamı, mutlulukları vardır . O benim hayatıma benim bütün eksikliklerimi tamamlamak için girdi sanki, beni o kadar tamamladı o kadar ben olmamı sağladı ki. Onun sevdiğim yönleri o kadar çok ki yaz yaz bitmez ( çok güzel seviyor mesela canlıları, hayvanları, çocukları ). . . Ben çok şanslı biriyim yüreği böylesine güzel bir insanı sevdiğim ve onunda beni sevdiği için . . .

Yazan: MRS. MÖ

MÖ’nün anlamı nedir ?

Burayı daha sonra bir resim eşliğinde ve hikayesi ile bilikte yazacağız.

Neden birbirinize öküz diyorsunuz ?

Öküz olduğumuz için değil tabikide 🙂 (Her ne kadar arada Mr. Mö öküzlük yapsada) Bu arada ben çok kaba davranıyormuşum ondan Mrs. Mö bana öküz diyormuş ordan kalmışmış. Ondan peşimden koştu zaten aylarca pehhhh. 🙂