Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

yengeç burcu özellikleri


Yengeç burcunun erkeğinin en çok ön plana çıkan özelliği nazik ve yardımsever olmasıdır. Kimseyi kırmak veya üzmek istemezler. Her şeyi doğru olan yollar ile yapmaya çalışırlar. Biriyle tartışmak veya kavga etmek istemezler. Doğayı, huzuru, aileyi, yardımsever olmayı çok severler. Arkadaş ortamına katıldıklarında yalan söyleyen veya yanlış işler yapan birini gördüklerinde, onlardan uzaklaşmaya çalışırlar. Her zaman doğru ve dürüst olmaktan yanadırlar. 

Yengeç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Yengeç erkeği boy olarak ortalama bir boy oranlarına sahiptir. Genel olarak kumral veya açık tenlidirler. Yuvarlar yüz hatlarına sahiptir. Gözleri ise dikkat çeker, belirgin olan çene yapıları vardır. Dudak yapıları ise ince kıvrımlı bir yapıdadır. Saçlarına bakım yaparlar ve gür bir saça sahiptiler.

Yengeç Burcu Erkeği Sinirli Mi?

Yengeç burcu erkeği, sinirli olmak istemez. Sinirli olduğu anlardan uzak kalmaya ve sakin olmayı daha çok tercih ederler. Sessiz bir ortamı çok severler. Ancak sinirlerini bozan bir olay olduğunda, düzelmeye çalışacak yollar ararlar. Kavga etmek onlar için en son noktadır. Fakat kavga ettiklerinde karşı kişiye kin güdebilirler. O kişi ile karşılaşmak istemezler. Kin gütmek olan için çok kötü bir durumdur. Kin güttüğü kişi için intikam yemini bile alabilirler. Kendi hayatlarını hiçe sayacak bir insana bürünebilirler.Yengeç Erkeği Aşk Ve Aile Hayatı

Yengeç erkeğinin, aşık olması çok zordur. Kolay aşık olmazlar ve ama aşık oldukları zaman, o kişiyi çok severler. Aşık oldukları kadına ellerinden geldiğince süprizler veya onları mutlu etmek için çaba sarf ederler. Hayatları boyunca ayrı kalmak istemezler. Huzurlu bir şekilde yaşamak isterler. Aile açısından karısına ve çocuklarına çok bağlıdır. Onlara zarar gelmesini kesinlikle istemezler. Aile onlar için çok fazla önemlidir. Ailesine çok düşkündürler, evlerini çok severler.

Yengeç Burcu Erkeği Zekası Nasıldır?

Yengeç burcu erkeği, son derece akıllıdırlar. Akıllarını muhteşem bir şekilde kullanırlar. Öncelikle yapmak istedikleri bir işi, planlarlar düzene koyarlar ardından yola koyulurlar. Bu konuda düşünce anlamında her olayı çözebilme ve gözlemleme konusunda üstüne yoktur.

Yengeç Burcu Erkeği Yardımseverliği

Yengeç erkeği yardımseverlik konusunda fazlasıyla istekli bir görüntü çizer. Yardım etmek onların ruhunda vardır. Kötü bir durumda olan bir arkadaşının yardımına koşar ve ellerinden ne gelirse yapmaya çalışırlar. Yardım etmek onları mutlu eder. Kendilerini daha çok iyi hissetmelerini sağlar.

Yengeç Erkeği Zayıf Noktası Nedir?

Yengeç erkeğinin zayıf olan bir notası duygusal olmasıdır. Aşırı bir duygusal yapıya sahip olabilirler. Kendilerini mutsuz hissettiklerinde mutlu olmanın yolunu ararlar. Sevdikleri bir şeyi yapmaya çalışırlar.

Yengeç Burcu Erkeği Hırslı Mı?

Yengeç erkeği fazlasıyla hırslıdır. Pes etmekten, kaybetmekten hiç hoşlanmaz. Herhangi bir şeyi kazanmak veya herhangi bir işi yapmak onları oldukça sevindirir. Yapmak istedikleri bir şey olduğu zaman yaparlar ve pes etmezler. Fakat istemedikleri bir konu olduğu zaman o hırsları ortaya çıkmaz.You may also like...

Bir Cevap Yazın