Terazi Burcu Kadının Özellikleri Nelerdir?

terazi burcu özellikleri


Terazi Burcu Kadının Fiziksel Özellikleri

Çekici bir yapıları vardır. Anında ilgi odağı olabilirler. Saçları çok yumuşak ve doğal bir yapıya sahiptir. Gözleri dikkat çekecek derecede parlak küçük burun yapıları vardır. Ağız yapıları estetik bir görünüme sahiptir. Oldukça küçük şekilli ağızları vardır. Boyun yapıları nazik ve dikkat çekici bir yapıdadır. Genelde zayıftırlar. Yüz hatları ince bir yapıya sahiptir. Doğal ten rengine sahiptirler. Modayı takip ederler ve giyim konusunda iddialı seçimler yapmayı severler.

Terazi Burcu Kadının Genel Özellikleri Nelerdir?

Estetik duygusu gelişmiş, yaşama sevinci olan cazibeli ve uyumlu bir karakteristik yapıya sahip kadındır. Muhabbet etmeyi çok sever. Değer verdiği insanlardan öğüt almayı severler. Onlar için güzel olan her şey önemlidir. Bu yüzden her sevdiklerini korumaya çalışırlar. Güzellik anlayışları gelişmiş bir seviyededir. Olduğu gibi görünen içi dışı bir insanlardır. Parayı sever ve maddi açıdan zengin olmayı isteyen bir kadındır.Rahat ve keyfine düşkün insanlardır. Hep böyle yaşamayı arzu ederler. Engeller, kısıtlamalar gibi şeyler terazi kadının sevmediği durumlardır. Kolaya kaçan bir tiptirler. Detaylı ve zor işlerle uğraşmayı sevmezler. Terazi kadınında özgür olma düşüncesi her şeyden önce gelir. İnsanlar tarafından sevilmeyi ve değer verilmesini ister. Terazi kadınları sevdikleri insanlar için her şeyi yapmayı göze alabilecek kadar cesarete sahiptirler.

Terazi Burcu Kadınında Aşk Hayatı Nasıldır?

Romantik bir kadın olmasıyla birlikteoldukça çapkın bir kadındır. Yalnız olmayan nefret eder ve daima hayatında seveceği bir erkek bulunmasını ister. Doğru aşkı buldukları zaman sadık ve kıskanç bir hal alırlar. Romantik anlar yaşamaya bayılır. Hoşlanıyorsa bunu karşı tarafa hemen belli eder. Naz yapmak onlara göre doğru davranış değildir.You may also like...

Bir Cevap Yazın